Okresní kolo hry Palmen 2023/24 v Kolíně PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pepík   
Čtvrtek, 30 Květen 2024 09:34

 

Letošní účast na Mistrovství republiky nám rozhodila již zaběhlý způsob přípravy, a tak bylo na trénování na okresní soutěž snad ještě méně času než jindy. Po počátečních obtížích se nám podařilo postavit starší alespoň v nepostupové kategorii, zato mladších jsme vytvořili hned tři družstva.

 

S mladšími to ale nakonec nedopadlo podle našich představ. Doslova těsně před závodem vinou neštovic a ostatních nemocí odpadlo příliš mnoho mladých závodníků a bohužel hlavně mezi stěžejními posty, které nejde snadno nahradit. Z velkých ambicí nám tak zbyla pouze narychlo sestavená dvě družstva, o nichž jsme doufali, že to nějak odběhnou. Kouzlem nechtěného se stalo, že obě družstva byla celkem vyrovnaná. Hned v úvodních dvojicích jsme viděli, že budeme tahat za kratší konec. Chyběli nám závodníci na balení a tak jsme brali 9. a 10. místo. Lépe se "áčku" povedla štafeta. I přes drobné zaváhání před cílem 7. místo. Zato útok skončil dvěma neplatnými pokusy. Děti nedokázaly udržet proudnici a dotkly se čáry. "Béčku" se útok povedl dokončit, ale nástřiky byly dlouhé. V  celkovém pořadí jsme brali 10. a 12. místo a vzhledem k podmínkám se nejspíše o moc výš mířit nedalo. Mezi celkem čtrnácti družstvy zvítězil Starý Kolín C  před Kostelcem a vlastním A-týmem.

U starších se teprve formuje stabilní tým a ani účast na tréninkách nebyla dobrá. Ve štafetě však naši závodníci ukázali, že dokážou vystrčit růžky. Čas 48,43 s není k zahození a také stačil na 3.místo. Horší to bylo s dvojicemi. Ani starším se nepodařilo rychle balit a bylo z toho 7. místo. Nečekaně se ale povedl útok. Ač se v tréninku nedařilo, na soutěži vše nečekaně klaplo a bylo z toho skvělé 2. místo. Suma sumárum starší brali zaslouženou 4. pozici. Zvítězil Zibohlavy. V postupové soutěži byly pouze dva sbory. Zvítězil suverénně Klučov.

Aktualizováno Sobota, 01 Červen 2024 07:06
 

PřihlášeníNejbližší akce

Žádné události

Kalendář

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
SDH Červený Hrádek, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting